Dobrý večer Martino, 

zítra budou naší Zině čtyři týdny a s manželem stále nemůžeme uvěřit :-). Rádi bychom Vám znovu poděkovali za zprostředkování tak nádherného i když nečekaného zážitku. Celé čtyři týdny chodím a hledám slova, která by to vystihla, a nemohu je najít. Celé těhotenství jsem si přála porod, který bude krásný, ženský a nezapomenutelný. Myšlenky na první porod a na možné komplikace jsem vždy ihned zaháněla a říkala jsem si, že tentokrát to bude jinak. A bylo! Právě proto jsem Vás vyhledala a už kontroly v těhotenství byly příjemné, uklidňující a já se čím dál tím víc těšila na ten moment zrození. S Láďou na to pořád vzpomínáme, připomínáme si to a hodně o tom mluvíme. Mnohé nám to dalo a hodně nám porod změnil pohled na svět. Najednou se cítíme nespoutaní a volnější než dřív. Víme, že jsme silní zvládnout víc, než co nám často tvrdí naše okolí. Naše rodina se rozrostla o další velké štěstí tím nejkrásnějším možným způsobem. 
 
Chtěla jsem odjet do porodnice opravdu na poslední chvíli, ale když se porod zrychlil a naše holčička se drala na svět doma, věděla jsem, že už nikam neodjedu. Jsem ráda, že jste tam byla. Je pravda, že jsem porod doma neplánovala a další porod doma plánovat určitě nebudu, ale už chápu maminky, které to jinak nechtějí. Už si neříkám, že jsou blázni, ale obdivuji jejich odvahu a chápu jejich potřebu být v pouze kruhu nejbližších v příjemném prostředí, bez stresu z vyšetřování, kanyl, antibiotik a mnohého dalšího.
 
Přeji Vám  mnoho spokojených těhotných, spokojenějších rodičů, více a více krásných porodů u kterých srdce jásá a dotváří se osobnosti rodičů i miminek. Nevím jak jste viděla ten náš porod vy jako zdravotník a zkušená porodní asistentka. Pro mne to bylo něco nádherného, neopakovatelného a nabylo mne to obrovskou energií. Cítím se být více matkou a ženou, což jsem si přála. Pokud se přeci jen rozhodneme pro třetí miminko, budu ráda, když nás opět těhotenstvím a porodem budete doprovázet právě vy. 
 
Nakonec posílám pár fotek naší Ziny a Lady. Ladunka je moc hodná sestřička a krásně se stará.
 
duben 2018
 
  web poděk                    web pode
 

 

Martina Suchardová, tel.: 776 737 305

Tvorba webu www.helpmark.cz