Reference

Několik poděkování.... Děkuji všem ženám, že zveřejňují své niterné pocity spojené s nejkrásnějšim a křehkým obdobím svého života. Vaše Martina

Dobrý den, Martino asi budete překvapená, protože od "našeho" porodu uběhly už čtyři měsíce (25.5.2015), Já se zkrátka konečně dostala k tomu Vám napsat, jak to pro mě bylo uklidňující, že jste zrovna Vy byla u porodu našeho syna Benedikta. Netušila jsem, jaké jsem měla štěstí ještě o to víc!

Dobrý den, velice vás všichni tři zdravíme. Omlouvám se, že se k psaní mailu dostávám až teď, ale je to teď pro nás všechno nové a dost náročné a čas navíc žádný najednou není spíš je ho nějak málo. Chtěla jsem vám velice moc poděkovat za obrovskou pomoc a podporu v průběhu porodu. Bez vás bych to nezvládla. Moc mi pomáhaly polohy, které jste mi na pokoji ukázala, díky nim se vlastně porod začal více rozjíždět. Hlavně děkuju za trpělivost, já už to v průběhu na sále chtěla mockrát vzdát, ale vaše slova podpory mi vždycky dodaly ještě sílu znovu a znovu to zkoušet.Jsme moc rádi, že jsme vás mohli poznat a ještě jednou všichni děkujeme. Samozřejmě díky patří i všem ostatním, kteří se o nás báječně starali.

A dodatečně ještě krásný zbytek vánoc a vše nej v novém roce přeje Pavlína, Petr, Maruška N.

Dobrý večer Martino,

zítra budou naší Zině čtyři týdny a s manželem stále nemůžeme uvěřit :-). Rádi bychom Vám znovu poděkovali za zprostředkování tak nádherného i když nečekaného zážitku.

Martina Suchardová, tel.: 776 737 305

Tvorba webu www.helpmark.cz